Ana Sayfa           Hizmetlerimiz           Referanslarımız           Fotoğraf Baskı           Poster Baskı           Hediyelik Ürünler           Hakkımızda           Bize Ulaşın           Yardım  
   

 

GİZLİLİK İLKELERİ ve GÜVENLİK POLİTİKASI

Gizlilik İlkeleri ve Güvenlik Politikası

Bu sayfada yer alan güvenlik ve gizlilik kuralları yaptığınız alışverişte ve vermiş olduğunuz kişisel bilgilerdeki güvenlik ve gizlilik sınırlarını belirlemek amacı ile konulmuştur.

 

Mehmetfoto.com   gizlilik politikası neleri kapsar?

Bu gizlilik politikası http://www.MehmetFoto.com adresinde geçerlidir.
Herhangi bir sitede Mehmetfoto.com  Logosunu görmeniz bu güvenlik kurallarının o sitede geçerli olduğu anlamına gelmez. URL'i kontrol etmeniz ve gerçekten Mehmetfoto.com 'a ait bir sayfa olduğundan emin olmanız gerekir. Zira Logomuzu izinsiz ve kötü niyetle kullanmak isteyen kişiler olabilir. Böyle durumlarda lütfen bizimle iletişim kurun.
E-posta adresimiz: info@mehmetfoto.com  
Mehmetfoto.com  bu sitede yer alan size ait bilgileri (e-posta, isim, soyad, ,fatura adresi, teslimat adresi vs.) hiçbir şekilde üçüncü kişiler ile paylaşamaz.

Mehmetfoto.com  hangi kişisel bilgilerinizi saklar?

Sitemizi ziyaret için herhangi bir kişisel bilginizi bize vermek zorunda değilsiniz. Ama sipariş verme esnasında bazı kişisel bilgilerinizi vermeniz gerekmektedir.
Herhangi bir zamanda sitemizi ziyaret ettiğinizde web sunucumuz tarayıcınızın bağlanmış olduğu IP adresini isimsiz kullanıcı olarak kaydeder. Mehmetfoto.com  kullanıcıların kişisel bilgilerini üç temel amaç için saklar: belirli hizmetlerde isteklerinizi yerine getirmek, karşınıza gelecek olan sitede isteğinize göre içerik ve reklam sağlamak, dilediğiniz ürün ve hizmetlerden haberdar edilmenizi sağlamak.

 

Kişisel bilgilerin güvenliği

Mehmetfoto.com , vermiş olduğunuz tüm kişisel kimlik bilgilerinizi gizli tutar. Ancak sipariş verdiğinizde faturanızı teslim edebilmek için adınızı ve adresinizi bilmek zorundayız. Bu iki bilgi sistem tarafından firmaya verilir. Kart bilgileriniz yalnızca bankayla sizin aranızda kalır.

 

İçerik Kullanımı

Mehmetfoto.com 'da yayınlanan hiçbir yazı veya grafik üçüncü kişiler tarafından izinsiz kullanılamaz. Bu sitede yer alan içerik materyali ya da işlevsellik, başka mecralarda yayınlanamaz, Mehmetfoto.com 'un  izni olmadan internet sitelerine link verilemez.

 

Copyright

Bu sitedeki "Mehmetfoto.com " tüm materyalde sağlanan yasal haklar Mehmetfoto.com  tarafından veya materyalin orijinal yaratıcısı tarafından tutulur. Burada belirtilenin dışında, hiçbir materyal kopya edilemez, tekrar üretilemez, dağıtılamaz, sergilenemez, yüklenemez, tekrar oynatılamaz, postalanamaz, verici yoluyla geçirilemez, elektronik, mekanik, fotokopi, kayıtlı veya herhangi başka bir şekilde çoğaltılamaz.
Bu sitedeki materyallerin sadece sergileme, kopya, dağıtım veya yükleme için kişisel, ticari olmayan kullanım için değiştirmeme ve materyaller için tüm yasal ve içerdiği diğer kişisel notların yasal sahibiyseniz izin verilebilir. Değilseniz, Mehmetfoto.com 'un izni olmadan, buradaki her şeyi diğer sunuculara kopyalayamazsınız. Bu izin otomatik olarak bu şartlardan bir maddeyi bozduğunuz anda biter. Bu tehdit hususunda acilen yüklediğiniz veya resmettiğiniz materyali imha etmek zorundasınız. Bu sitedeki herhangi bir materyalin herhangi bir imzasız kullanımı kopyalama yasaları, ticari yasalar, güvenlik ve tanıtım yasaları ve iletişim kanunları ve statülerine tecavüz eder.

Bu sayfada yer alan güvenlik bilgileri Mehmetfoto.com  tarafından zaman zaman güncellenir. Lütfen bu bilgileri periyodik olarak kontrol ediniz. Bazı durumlarda ise Mehmetfoto.com  sitesinde yer alacak olan uyarılar yeni güvenlik uygulamaları konusunda size bilgi verecektir. Güvenlikle ilgili soru ve sorunlarınızı info@mehmetfoto.com adresine yazabilirsiniz.

 

 

 

 

 
 
 

  Müşteri Hizmetleri

   0412 223 51 85

   

Sitemizde yer alan içerikler, firmamızın izni olmadan basılı veya elektronik bir ortamda izinsiz olarak kullanılamaz ve çoğaltılamaz.          Tasarım:Barış PEKKOLAY

                             Ödeme Formu  

   Ödeme ve Teslimat Bilgileri        İade Şartları      Gizlilik İlkeleri ve Güvenlik Politikası   Yardım